Napinacz Rozrzadu BMW K1200 R/S

Sprawy techniczne związane z modelmi serii K, czyli rzędówki 4 cylindrowe - S, R, R Sport, RS, LT, GT...

Moderatorzy: Grzesiek, Tank

Napinacz Rozrzadu BMW K1200 R/S

Postautor: Sebix K1200R » środa 30 maja 2018, 20:15

Witam Kolegów i Kolezanki;)
Takie Pytanko z mojej strony :P Czy posiada ktos z was moze na sprzedasz Zbiorniczek olejowy "Absorber" do napinacza rozrzadu ?? tą czarna tube ??sam napinacz tzn trzpien wchodzacy do komory silnika posiadam nowy lecz brakuje mi własnie tej tuby...a kupienie jej w serwisie wiaze sie z zakupem kompletu wraz włąsnie z tym trzpieniem który juz posiadam://
Sebix K1200R

Re: Napinacz Rozrzadu BMW K1200 R/S

Postautor: moturek » sobota 14 lip 2018, 13:13

Ja mam zapasowy kompletny napinacz bo zakupilem moto z wymienionym na nowy typ ale niepokoily mnie dzwieki z jego okolic, nastepnie ktos chyba blednie podpowiedzial mi zebym kupil nowy napinacz ale nic to nie dało( chociaz wydaje mi sie ze przez momet byla cisza)
P.S. Pytanie: Przy nowym typie napinacza cisnienie oleju wypycha czpien i napina lancuch ,przez ten krotki moment (nim cisnienie zadziala) lancuch jest luzny, nie ma ryzyka ze cos sie poprzestawia? Dziekuje
moturek

Re: Napinacz Rozrzadu BMW K1200 R/S

Postautor: Sebix K1200R » poniedziałek 27 sie 2018, 23:15

Witam.Przy nowym typie napinacza a takowy chyba juz masz skoro piszesz ze masz wymieniony na nowy to własnie nie powinienes miec takiego momentu przy odpalaniu ze łancuszek jest luzny przez chwile bo nowy typ napinacza włąsnie ma za zadanie trzymac cisnienie w napinaczu i tym samym trzpien jest cały czas wysuniety i napina łancuch takze po odpalneiu powienienes miec cisze;)
Sebix K1200R

Wróć do Garaż - seria K