STUKI gorącego silnika - nieszablonowe ROZWIĄZANIE

Garażowe FAQ

Moderatorzy: Grzesiek, mlody_erni, Tank

STUKI gorącego silnika - nieszablonowe ROZWIĄZANIE

Postautor: jarcco » niedziela 09 lut 2020, 18:30

Dyskusja tutaj
Czas zimowy i ferie skłoniły nas do nagrania filmu z tego jak poradziliśmy sobie z hałasującym silnikiem 1150 GS po mocnym rozgrzaniu. A co tam niech inni też mają :kurapazurem

Więc.. przeszedłem przez etap "cud olejów", wymiany napinacza lewego łańcucha rozrządu.. używałem mirry i kadzidła, stosowałem tajemne zaklęcia :smile
Studiowałem internet i wysnuwałem przeróżne teorie, nawiązałem kontakt z płaskoziemcami i weganami.. wszystko na nic. Dowiedziałem się tylko że tak ma być, bo wszyscy tak mają.
No więc poniżej zostawiam film z warsztatu - z serii zrób to sam. Znalazłem rozwiązanie dla mojego silnika.. i jak się okazuje kilku innych.
Można sobie również popatrzeć na porównanie nowych części z wyjętymi z motocykla po przebiegu 120 tys.km. Nie powiem, napawa to optymizmem :smile Ten motocykl (silnik) jeśli jest dobrze serwisowany to moooże pojeździć. Mimo wszystko jak się okazuje, nawet drobne, może niewiele znaczące odejście od parametrów fabrycznych, budzi przebrzydłe gnomy :biggrin

jarcco
jarcco

Has thanked: 0 time
Been thanked: 3 times

Wróć do Kompendium wiedzy podstawowej