BMW R35 osiołek

Sprawy techniczne związane z nieco starszymi modelami BMW.

Moderatorzy: Grzesiek, Tank

BMW R35 osiołek

Postautor: krzysiek1 » środa 25 mar 2020, 19:13

Nabyłem w tzw. worku.Jednostka napędowa cała ok.Rama, błotnik przedni,lampa,prądnica też,koła przód i tył (zabierak ok), zbiornik też całkiem ok.Drobny szpej typu podnóżki przó i tył(alu),gumy na zbiornik i to w zasadzie wszystko.Brak przodu,siodła kierowcy i osprzętu kierownicy oraz gażnika.Wersja jest powojenna prawdopodobnie lata 50-te.Może ktoś z Forumowiczów mnie natchnie gdzie można zaopatrzyć się w katalog,serwisówkę lub coś podobnego.Od czego najlepiej zacząć ? Z góry dziękuję za każdą podpowiedż.
krzysiek1

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: BMW R35 osiołek

Postautor: przemekdab » środa 25 mar 2020, 19:56

kiedyś też kupiłem Osiołka w częściach i go złożyłem, a jak mieszkasz gdzieś w okolicy Wawy, to mogę kiedyś podjechać, może jeszcze coś pamiętam
Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych
przemekdab

Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Postautor: jcb » czwartek 26 mar 2020, 09:41

Polecam wizytę na łódzkim Moto Weteran Bazarze - znajdziesz wielu ludzi zajmujących się tego typu motocyklami a może nawet uda się od razu jakieś części kupić.
Zawsze jest także stoisko z przedrukami dokumentacji technicznych do zabytków - katalogi części, instrukcje serwisowe itp. Akurat do osiołka chyba nie powinno być z tym problemu bo to dość popularny sprzęt w tej kategorii pojazdów.

Tylko nie wiadomo czy majowa edycja dojdzie do skutku.
K100RT; R850R
Awatar użytkownika
jcb

Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Postautor: krzysiek1 » czwartek 26 mar 2020, 18:28

Niestety, co do Łodzi to prawie pewne,że nic z tego.Siła wyższa,choć bardzo liczyłem, że się uda zdobyć brakujące części.Trzeba czekać i liczyć na internet.
krzysiek1

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Wróć do Garaż - 2V i weterany